Бітумна черепиця Aquaizol

Акваізол - український виробник м'якої покрівлі. В своєму асортименті має 2 варіанти бітумної черепиці - "Мозаїка" та "Акцент". Кожен з варіантів має 11 кольорів для того щоб максимально задовольнити потреби клієнта. Основними перевагами покрівельних матеріалів під брендом "Акваізол" є їх висока якість та доступна ціна.

Бітумна черепиця Katepal

Katepal - фінський виробник, який одним з перших запропонував на українському ринку м'яку покрівлю. Саме через це багато людей всю бітумну черепицю, незважаючи на виробника, помилково називають "катепал". Katepal - безперечний лідер на ринку матеріалів для покрівлі та законодавець моди. Гнучка черепиця Katepal випускається в різних кольорах та в п'яти основних колекціях ROCKY, KATRILLY, JAZZY, FOXY, CLASSIC CL.

Структура бітумної черепиці

Бітумна черепиця складається із наступних компонентів: бітума, що є основою гідроізоляції, модифікатора, що подовжує строк експлуатації бітума, філера або мінерального наповнювача, скловолокна, яке міцно тримає на собі інші складові, та базальтового гранулята, у якості зовнішнього покриття, що керамізується при високих температурах для надання стійкості кольорам, що отримуються додаванням оксидів металів. Вважається, чим більша товщина гнучкої черепиці, при однакових інших характеристиках, тим краща її якість та довше термін експлуатації покрівлі. Також за якістю гнучку черепицю можна поділити по виду бітума. Звичайний бітум - найдешевший, поліпшений - більш якісний та стійкий до перепадів температур, модифікований - гарної якості, з більш тривалим строком експлуатації.

Будова бітумної черепиці

  1.  Базальтовий гранулят або мінеральне посипання.
  2.  Поліпшений бітум з використанням модифікаторів.
  3.  Основа - склополотно.
  4.   Поліпшений бітум з використанням модифікаторів.
  5.  Полімерна смужка (для захисту бітумної черепиці від склеювання при перевезенні).
  6.  Кремнієвий пісок.
  7.   Клейка пунктирна лінія з бітумно-полімерної маси.

Ціна від 120 грн/м²

Замовте бітумну черепицю в Олександрії  з доставкою. 

(050)457-31-75  (068)881-89-19

або завітайте, будь ласка, до нас.

 


 Зразки бітумної черепиці

Katepal

 

Aquaizol