Меню Закрити
Бітумна черепиця Акваізол

Настав час оновити ваш будинок і замінити дах? Новий дах - це велика інвестиція, і це вимагає невеликих досліджень. Існує багато різних варіантів матеріалу для покрівлі, якщо  ж ви розглядаєте бітумну черепицю, ось що ви повинні знати про цей продукт.

Існує два основних види бітумної черепиці: скловолоконні  та органічні. Органічна черепиця заснована на макулатурі, насиченій бітумом, щоб зробити її водонепроникною. У верхній частині є клейова основа та керамічні гранули. Скловолоконна бітумна черепиця виконана зі скловолокна в основі. Вона покрита бітумом і мінеральними наповнювачами, щоб зробити її водонепроникною. Скловолокона бітумна черепиця дуже вогнестійка, тоді як органічна бітумна черепиця більш міцна.

Переваги бітумної черепиці:

 1 Вона доступна! 
Бітумна черепиця, як правило, є найкращим варіантом для дахів, і тому багато власників домогосподарства воліють покласти саме її. Якщо м’яку черепицю правильно встановлено, вона може захищати ваш будинок до 30 років.

 2 Є багато варіантів стилю. 
Незалежно від вашого стилю, ви можете знайти тип м’якої покрівлі, який відповідає вашим стильовим вподобанням. Чи є у вас сучасний або традиційний стиль будинку, ви зможете підібрати черепицю відповідного стилю та кольору. Існують також різні моделі, які дозволять вам зробити свій будинок виразним і бути абсолютно унікальним серед сусідніх будинків.

3 Її легко встановити. 
Бітумна черепиця може бути легко встановлена ​​покрівельним підрядником. Вона досить легка для установки та не потребує спеціальних інструментів чи обладнання.

 

Недоліки бітумної черепиці:

1 Бітумна черепиця може бути пошкоджена , якщо вона встановлена під час низьких температур.

2  Вона більш сприйнятлива до вітрової підйому і може тріснути при різних температурах, що можна виправити самостійно, замінивши пошкоджені гонти.

3  Крім того, бітумна черепиця не є екологічно чистою, при її виробництві в атмосферу викидаються парникові гази.

 

В цілому, бітумна черепиця може бути чудовим доповненням до вашого будинку! Залишилися питання? Наші фахівці завжди раді допомогти. Контакти.