Меню Закрити

Металочерепиця Олександрія

Замір, доставка, укладка

Металочерепиця від "Арсенал-центр" - лідера виробництва покрівельних матеріалів в Україні.

Ми пропонуємо металочерепицю виготовлену з металу різної товщини та з різних країн. Неважливо, що ви будуєте, курник чи елітний котедж, у нас є пропозиція яка точно вас задовольнить.

На сьогоднішній день металочерепиця є одним з найпоширеніших покрівельних матеріалів у Європі. Металева крівля - виготовлена з чорного металопрокату з двостороннім оцинкуванням, а також полімерними та пураловими покриттями, є достатньо легкою у вазі. Її монтаж можна здійснювати без спеціальних професійних інструментів.

Види металочерепиці

Металочерепиця Марсель

Марсель

Металочерепиця Мюнхен

Мюнхен

Металочерепиця Барселона

Барселона

Металочерепиця Арсенал

Арсенал

Знижка 10% при замовлені від 100 м²

З доставкою в Олександрію

Технологія виробництва металочерепиці

Металочерепиця прокатується з холоднокатаної гарячеоцинкованої сталі, яка проходить тривалий складний технологічний процес: лист сталі покривається шаром цинку, який призначений чинити опір корозії, слідом за ним йде шар грунтовки, для правильної обробки покриттям. З тильного боку листа наноситься захисний прозорий лак, з лицьового боку - полімерне кольорове покриття. Металочерепиця (поліестер-мат) стiйка: до ультрафiолетового випромiнювання, а саме тому довго зберiгає свiй колiр, також металочерепиця загартована до агресивної дiї середовища, опадiв, рiзких перепадiв температури.

Як замовити металочерепицю

  1. Замовити безкоштовний замір або ж зробити заміри вашого даху самостійно та порахувати кількість та довжину листів металочерепиці;
  2. Обрати вид металочерепиці та колір;
  3. Внести передоплату;
  4. Отримати замовлення.

Купити металочерепицю в Олександрії

від 140грн/м.кв

(050)457-31-75 (068)881-89-19

Зразки металочерепиці