Меню Закрити

Фурнітура для вікон

Winkhaus activPilot select

Прихована поворотно-відкидна фурнітура для стулок вагою до 150 кг

Повністю прихована поворотно-відкидна фурнітура з елегантним дизайном. Через відсутність зовнішніх завіс вікно сміливо стає вишуканою частиною інтер'єру.

Завдяки своїй модульній конструкції, фурнітура легко монтується та адаптується до будь-яких вимог. Витримує стулку вагою до 150 кг.

Інноваційна технологія, сила якої в її непомітності

Система activPilot Select відкриває світ нових можливостей. За допомогою цієї інноваційної поворотно-відкидної фурнітури можна впевнено користуватися віконною стулкою вагою до 150 кг та площею до 3 м2. Оскільки вікно не має зовнішніх завіс, воно цілком сміливо може стати вишуканою частиною інтер'єру. Система activPilot Select задовольняє вимоги як будівництва нових сучасних будинків, так і реставрації існуючих.

Поява на ринку цієї фурнітурної системи сприяла розв'язанню проблеми енергозбереження для великих за площею двохкамерних склопакетів.

У стандартній комплектації повністю прихована фурнітурна система
activPilot Select витримує навантаження до 100 кг.

Winkhaus proPilot

Компактна функціональність

proPilot - це компактна система фурнітури. Завдяки інноваційній розробці невелика кількість її елементів забезпечує надійне функціонування та комфортне користування вікном. Висока якість підтверджена сертифікатом Інституту ift Rosenheim.

Європейський стандарт якості

Високоякісна та міцна фурнітурна система proPilot виготовляється з європейської сталі на виробничих комплексах Winkhaus у Німеччині. Безшумну та плавну роботу всього віконного механізму забезпечує металева касета замка. Система proPilot пройшла випробування на відповідність європейським нормам EN 13126-8 (тестування на стійкість фурнітури) та EN 1191 (тестування на стійкість вікон та дверей). Надійність системи підтверджена сертифікатом Інституту ift Rosenheim (QM 328).

 

Безпека

У стандартній комплектації фурнітурна система proPilot містить протизламний зачеп та кутник з протизламною цапфою. Під час закривання вікна, завдяки своїй грибовидній конструкції, цапфа зчеплюється з зачепом та утворює, таким чином, точку безпеки. Рівень безпеки вікна можна підвищити завдяки ручці з механізмом блокування ®Secustic або ручці з ключем.

Окремої уваги заслуговує замок дитячої безпеки, який запобігає відкриванню вікон дітьми. Влітку у зв'язку з аномальною спекою люди частіше відкривають вікна навстіж, що часом призводить до жахливих наслідків. Цей замок блокує лише відкривання вікна і дає змогу залишати вікно на провітрюванні та мікропровітрюванні з вільним переходом між цими режимами. Його можна встановити на вікно в будь-який момент, а не лише на етапі виробництва.

Комфортне користування

Рівень зручності та комфорту від користування вікном підвищується завдяки таким додатковим елементам, як: мікропровітрювання, блокування провертання ручки, обмежувач повороту стулки, балконна защіпка та трамплін від провисання. Зазначені елементи можна швидко та без проблем встановити на вікно навіть після його багаторічної експлуатації.

Winkhaus activPilot

Новий стандарт галузі

Завдяки своїм можливостям нова система activPilot компанії Winkhaus дозволяє втілювати практично всі побажання клієнта щодо безпеки, комфорту та вишуканого стилю
вікон. Широкий вибір додаткових функцій, новий тип замикання і можливість легкої зміни рівня безпеки фурнітури - все це важливі аргументи для покупців вікон. Сучасний дизайн вкотре підкреслює високу якість та переваги продукту для споживача.

Безпека

Фурнітурні системи сімейства activPilot мають свою відмітну систему замикання, яка базується на унікальних протизламних штифтах (запірних цапфах) у формі восьмигранних грибків. Такі грибки легко зчіплюються як зі стандартними зачепами, так із посиленими протизламними, а також регулюють притискання стулки до рами.

Важливим аргументом для покупця є те, що, маючи такі восьмигранні грибки на всіх елементах фурнітури по периметру, вікно дуже легко зробити протизламним з точки зору фурнітури - просто замінивши на рамі відповідні звичайні зачепи на протизламні. А додавши до них визначені додаткові елементи - отримати клас протизламності RC1-RC3 згідно європейських норм ENV 1627-1630:2011.

Зручність

У порівнянні з попередньою системою autoPilot, кількість елементів activPilot, потрібних для монтажу на вікно, суттєво зменшилася. Проте кожен елемент став багатофункціональним. Наприклад, зачепи на рамі не тільки притягують стулку до рами, але й контактують з додатковими елементами для виконання певних функцій.

Багатофункціональні елементи activPilot легко та швидко монтуються навіть на встановлені вікна. Один елемент - це дві або більше додаткових функцій.

Вишуканий дизайн

Оригінальний знак у вигляді трьох квадратів, розміщених разом, - це відмітна риса фурнітурних систем activPilot, символ інновацій та високої якості. До розробки нашої фурнітури ми залучили сучасного промислового дизайнера. Завдяки цьому поряд з функціональністю отримали шляхетну витонченість кожного елементу.