Меню Закрити

Металопластикові вікна KBE Optima

KBE 70 Optima plus - віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм. Вона має підвищену тепло- і звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками. Вікна з профілю KBE 70 Optima plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

Зберігаємо тепло ...

Завдяки ширині профілю 70 мм і шестикамерний конструкції рами і стулки, віконний профіль KBE 70 Optima plus успішно застосовується в конструкціях, які встановлюються в I-ій климатичній зоні України.

Проте, велика частина тепловтрат вікна припадає не на профіль, а на склопакет. Система KBE 70 Optima plus дозволяє встановлювати склопакети завширшки до 40 мм. При правильному монтажі такого вікна Вам не будуть страшні будь-які морози!

... економимо енергію і гроші!

У Європі пластикові віконні профілі шириною 70 мм вже давно стали стандартом. Це не дивно - європейська практичність свідчить про те, що краще один раз поставити вікно подорожче і потім економити на опаленні, ніж з року в рік «гріти вулицю». Тим більше, що різниця в цінівікон, виготовлених з «вузьких» і «широких» профілів не така вже й велика.

Більше тиші

Жителі великих міст дуже цінують тишу. Нам важливо, щоб удома була затишна атмосфера, без шуму проїжджаючих автомобілів. Крім відмінних характеристик по теплоізоляції і енергозбереженню, завдяки можливості встановлення ширших склопакетів і високої щільності закривання стулки, вікна з профілю KBE 70 Optima plus мають підвищені звукоізоляційні властивості. Звукоізоляція такого вікна сягає бл. 45 дБ зі спеціальним склопакетом 36 мм. Оцініть затишок і спокій, які зможуть подарувати Вам вікна з профілю KBE 70 Optima plus.

Більше безпеки

Додатковим плюсом системи КБЕ 70 Optima plus є зручність встановлення протизламної фурнітури, що зробить важчим проникнення стороннім особам через вікно в будинок. Для цього розробники KBE передбачили в профілі спеціальні технічні рішення: армування з замкненим контуром, можливість більшої кількості точок замикання тощо.

Технічні характеристики KBE 70 Optima plus:

  • Монтажна ширина профілю - 70 мм

  • Максимальна ширина склопакета - 40 мм

  • Кількість камер профілю - 6

  • Максимальний розмір стулки вікна - 115 см х 135 см*

  • Максимальний розмір стулки балконних дверей - 90 см х 220 см*

  • Опір теплопередачі профілю, R0 = 0,87 м2 ° С / Вт
  • Довговічність (умовних років) - більше 40 років

  • Екологічна рецептура greenline (без свинцю!)

  • Колір ущільнювача в стандартному виконанні - чорний, сірий

  • Сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками