Меню Закрити

KÖMMERLING 88 Reloaded

KÖMMERLING 88 Reloaded

KÖMMERLING 88 Reloaded – це віконна і дверна система майбутнього. Вона встановлює нові стандарті якості, теплозбереження, надійності та дизайну. Технології модульності та запровадження інновацій для цієї системи з середнім контуром ущільнення відповідно роблять її неповторною.

KÖMMERLING 88 Reloaded – інноваційна енергоефективна 7-камерна система середнього ущільнення з поліпшеними характеристиками стального армування, яке розташоване по центру для підвищення термостабільності системи. Як наслідок: встановлення пакета в три скла і 48 мм завтовшки, навіть у базовій версії цієї системи уможливлює видатні значення теплоізоляції на рівні пасивного дому. Якщо ж потрібно досягти навіть більших показників у теплофізиці, тоді можливе заповнення при екструзії внутрішніх камер профілю пінополіуретаном або ж встановлення термовставок.

При наявності відповідного функціонального скління навіть стандартна версія KÖMMERLING 88 Reloaded досягає найвибагливіших цілей теплоізоляції для пасивних будинків – Uf = 0.95 Вт / (м2К). З 48-міліметровим термоізоляційним склопакетом і дистанційною рамкою Chromatech Ultra F і його теплопровідністю Ug = 0,6 Вт / (м2К) значення коефіцієнта теплопровідності Uw становить 0,79 Вт / (м2К), а встановленого вікна Uw змонтов. = 0,82 Вт / (м2К).

Продумана конструкція KÖMMERLING 88 Reloaded дає змогу встановлювати найсучасніші функціональні склопакети там, де потрібне засклення великих за розмірами площ та забезпечення належного проникнення світла у приміщення. Окрім того, це нове покоління профілів пропонує ефективні рішення та поліпшені показники звукоізоляції, а також захисту проти зловмисного вторгнення.

Поєднайте форму і колір так, як ви хочете. Стандартна версія постачається з широким діапазоном профілів і варіантів поверхні. Система доступна в білому кольорі, ламінації під дерево або в монохромних та металевих кольорах – ламінована зовні, біла з внутрішньої сторони або ламінована з обох сторін.

Ця система також слугує прикладом з екологічної точки зору. Бренд KÖMMERLING є першим ключовим виробником у світі для виготовлення профілів не тільки стосовно вмісту регенерату в первинному твердому ПВХ для вікон, але також у виробництві ПВХ виключно без свинцю з “зеленими” стабілізаторами на основі кальцію і цинку.

Запінювання внутрішніх камер робить можливим використання виключно екологічно чистих речовин, а піну та ПВХ можна чисто відділити одне від одного з метою переробки. Це гарантує, що ті, хто користується продуктами KÖMMERLING, також працюють над захистом навколишнього середовища.

У підсумку – це віконно-дверна система, яка не знає компромісів у теплоізоляції, збалансованості, широких можливостях дизайну, звукоізоляції та захисті від зламу. Тоді як інші віконні системи потерпають від таких проблем як скловолоконні підсилювачі та слабкі сталеві армування, що прямо впливає на їх експлуатаційні характеристики та збалансованість – KÖMMERLING 88 Reloaded являє собою переконливе поєднання інноваційного дизайну та відмінних показників.

 

Основні характеристики

  • 7-камерна система з середнім ущільненням
  • Монтажна ширина – 88 мм
  • Відмінне значення коефіцієнту теплопровідності Uf = 0,95 Вт / (м2К).
  • Придатність для пасивних домів, як визначено у правилах ift WA-15/2: значення Uw = 0,79 W / (m2K), Uw змонтов. = 0,82 Вт / (м2К).
  • Широкий діапазон скління – від 16 до 56 мм – для встановлення двохкамерного та спеціального функціонального склопакета.
  • Надійне перенесення навантаження від важких склопакетів на внутрішній сталевий підсилювач.
  • Класичний білий, ламінований під дерево, однотонний та металевий кольори.
  • Піддається повній переробці.
  • Всі профілі з твердого ПВХ виготовляються зі стабілізаторів без свинцю на основі кальцію та цинку.