Меню Закрити

Гаражні ворота

Гаражні ворота широко використовуються при будівництві котеджів, гаражів і паркінгів. За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість гаражних воріт самостійно.

Переваги гаражних воріт
- зручність і простота використання;
- надійність і безпека;
- якісна герметизація отвору;
- відмінна теплоізоляція.

Секційні гаражні ворота мають ряд беззаперечних  переваг у порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт для гаража складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по спрямовуючих, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите), йдучи під стелю. Така траєкторія руху полотна гаражних воріт дозволяє зберегти розміри прорізу, економить простір перед воротами і всередині гаражу. Завдяки цим характеристикам секційні гаражні ворота набирають все більшої популярності. Гаражні ворота забезпечують безпечну експлуатацію для всіх членів сім'ї.

Слід зазначити, що автоматичні гаражні ворота мають відмінні характеристики міцності. Це гарантує надійність і довговічність експлуатації. Гаражні ворота виготовляються з енергоефективних панелей і мають ущільнення по всьому периметру, що забезпечує комфортну температуру всередині приміщення.

Секційні гаражні ворота можна без зусиль відкривати і закривати вручну, так як їх вага скомпенсована пружинним механізмом.

Гаражні ворота, оснащені електроприводом, забезпечать додатковий комфорт в управлінні воротами. Автоматичні ворота для гаражу c дистанційним управлінням легко і зручно управляються прямо з автомобіля. Це особливо зручно в погану погоду - в дощ або сніг. Щоб відкрити автоматичні ворота, необхідно лише натиснути кнопку на пульті дистанційного управління і ворота відкриті. Важливо, що в разі перебоїв з електроживленням автоматичні гаражні ворота можна перевести в ручний режим управління за допомогою механізму розблокування.

Купити гаражні ворота в Олександрії

(050)457-31-75       (068)881-89-19

конструкція гаражних воріт

Будова гаражних воріт

1. Сталевий ригель з встановленим верхнім контурним багатокамерним ущільнювачем
2. Контурні бічні багатокамерні ущільнювачі
3. Нижній вбудовується сталевий профіль з терморозділенням і нижній ущільнювач
4. Верхній кутовий кронштейн регульований
5. Бічна опора з регульованим роликоутримувачем
6. Нижній кутовий кронштейн з регульованим роликоутримувачем
7. Внутрішня петля
8. Вертикальна напрямна в зборі
9. Горизонтальна напрямна в зборі
10. Дистанційний С-профіль
11. Сендвіч-панель
12. Кронштейн з подвійним шківом
13. Г-подібний кронштейн кріплення до стелі, встановлений на кронштейн довільній фіксації
14. Ручка підйомна
15. Засув
16. Пружини